Načítám akce

« Všechny akce

Kurz zdravotník zotavovacích akcí

3. května 2024 | 08:00 5. května 2024 | 17:00

Kurz probíhá celkem dva víkendy 3.5. – 5.5. a 17.5 – 19.5.2024 Termín akce je uveden na první víkend, ale automaticky se přihlašujete celý kurz. Bližší informace Vám budou zaslány.

Popis kurzu:

Rekvalifikační kurz ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Kurz připravuje absolventa na funkci zdravotníka ve výše zmiňovaných akcích. Posluchači se naučí a prakticky procvičí první pomoc. Další části kurzu jsou zaměřeny na tématiku spojenou s funkcí zdravotníka zotavovacích akcí, včetně zvládání akutních stavů ( úrazových i neúrazových), péči o nemocné na zotavovací akci a další, viz profil absolventa níže. Kurz je veden zábavnou a efektivní formou tak, aby nabyté vědomosti byly efektivně poskytnout v případě potřeby. Trváme na dokonalém a realistickém nácviku, všech témat osnovy kurzu

Profil absolventa:

Absolvent kurzu se orientuje v akutních stavech a vybraných onemocněních. Ovládá a poskytuje první pomoc. Uplatní se zejména jako zdravotník zotavovacích akcí. Dále může působit jako zdravotní dozor na sportovních, kulturních a společenských akcích. Vede a archivuje náležitou dokumentaci. Orientuje se v základech hygieny a epidemiologie. Znalosti využívá ke kontrole hygienických podmínek a epidemiologických opatření, předepsaných odpovídající vyhláškou. Dodržuje práva a povinnosti zdravotníků zotavovacích akcí..


Vstupní předpoklady:

věk nad 18 let, ukončené střední vzdělání, plavecká zdatnost.

Přihlásit se na kurz

Zbývající místa: 30

Obchodní podmínky a osobní údaje
Tribe Loading Animation Image

4500Kč za 1 osobu (kurz nepodléhá platbě DPH – akreditován MŠMT)

ProgressRescue s.r.o.

+420 776 032 281, +420 737 133 785

www.progressrescue.cz

Hotel Přibyslav

Husova 385, 58222 Česká republika + Google Mapa