Od našich klientů

Kurz první pomoci u dětí

Markéta Holoubková 
Děkuji za úžasný a užitečný zážitek z kurzu první pomoci u dětí. Kurz vedou velmi sympatičtí odborníci a umí své zkušenosti poutavě předat. Všem doporučuji! Určitě se chystám ještě na kurz první pomoci u dopravní nehody.

Zuzana Dudas
Kurz Progress Rescue je opravdu zážitkový, doporučuji absolvovat každému.

Renata Horňáková
Báječný zážitkový kurz! Vřele doporučuji zažít na vlastní kůži.

Nikola Marténková
Skvělý kurz, všem doporučuji

Eliška Rychlá
Z dnešního kurzu nejde ani usnout.  Pro mě veliký zážitek a plno nových, smysluplných informací. Pracuji s dětmi a díky kurzu půjdu ráno do práce mnohem jistější a bez toho obrovského strašáka v hlavě… Co bych dělala, kdyby…. Mám z toho moc dobrý pocit. Díky za to a za skvěle připravené prostředí.

Dagmar Beránková
Školení “k věci”. Absolvovala jsem několik různých druhů kurzů, ohledně čehokoli, ale tento se vymyká. Všichni jsou odborníci, vysvětlují vše tak, aby laik pochopil. A hlavně, aby uměl poskytnout první pomoc. Doporučuji!!! A mimo jiné – děti byly super!!!

Lucie Andresová
Dnes jsem absolvovala kurz první pomoci u dětí a musím tedy říct, že kurz předčil má očekávání. Naprosto reálné tři simulace situací, které s dětmi mohou nastat, byla šokující a zároveň velice poučující. Informace od profíků, přímo k věci, z vlastních zkušeností.. Pro mě velice přínosné a zajímavé. Děkuji za tento rychlokurz

Radek Culek
Super kurz. Můžu s klidem doporučit.

Hasiči Města Ždírec nad Doubravou
26.3.2019 se 8 členů našeho SDH zúčastnilo kurzu první pomoci u dětí, který se konal v Alzheimercentru v Jihlavě. Školení vedli zkušení instruktoři z firmy Progress Rescue, se kterou naše SDH také dlouhodobě spolupracuje. Kurz provedl účastníky zásadami poskytování první pomoci, aktivací tísňových linek a ukázal nám první pomoc v těch nejzávažnějších stavech spojených s dětským věkem. Vyzkoušeli jsme si resuscitaci u batolat i větších dětí, první pomoc při dušení, zástavě krvácení jak s profi pomůckami, tak věcmi, které máme běžně v domácnosti nebo zrovna na sobě, ošetření popálenin a dozvěděli jsme se mnoho dalších zajímavých informací. Kurz také navštívila dlouholetá operátorka Zdravotně operačního střediska Záchranné služby Kraje Vysočina, která nám poskytla pohled z “té druhé strany telefonu” a mohli jsme slyšet i ukázky některých telefonátů na tísňovou linku. V závěru kurzu jsme byli rozděleni do čtyřčlenných družstev, ve kterých jsme si získané informace mohli vyzkoušet při reálné modelové situaci. Jednalo se o první pomoc u epileptického záchvatu, dušení se bonbonem s následným bezvědomím a bezdeším a první pomoc při popálenině horní končetiny s částečným bezvědomím. Kurz byl velice intenzivní a zajímavý. Na závěr jsme pak každý obdržel certifikát o absolvování kurzu. Děkujeme školitelům za vynikající práci.

Kurz první pomoci pro sociální služby

Lenka Ošťádalová
Díky za profesionální školení, bylo velmi zajímavé, poutavé a vedené tak, že spoustu informací nelze zapomenout, včetně praktických ukázek.

Zdravotních zotavovacích akcí

Kateřina Smolanová Artušovci
…z Frenštátu děkují za kvalitní přípravu našich dvou vedoucích

Lukáš Kovačka
Také nám všem bylo potěšením a děkujeme za sdílení zkušeností, postřehů a rad:)

Veronika Knotová
Díky všem z ProgressRescue,jste super.

Erik Urban
Využil jsem uz večer při DN 4 zraněný osoby 🙁 diky

JSDH Ovčáry
Dnes mi dorazil balíček od společnosti ProgressRescue jednalo se o tričko. tak jsem se rozhodl udělat aspoň malou recenzi a doporučení ta tuto společnost a na její kurzy. Já sám jsem se několika takových kurzů zúčastnil. Ale musím uznat že na žádném z nich jsem se nedozvěděl takových věci jak na kurzu od nich. At už to bylo v teoretické části kde jsme nejprve trochu podrobněji zjistil jak vlastně naše tělo funguje nebo jak vlastně máme první pomoct provádět a jakým vybavením se vybavit co je důležité a co ne. Ale důležitou části byla část praktická kde jsme si na vlastní kůži zkusili jaké to vlastně je podat první pomoct at už se jednalo o infarkt,masivní krvácení atd. Řekl bych ze nám kluci řekli a ukázali věci nejen z praxe u záchrane služby ale také spoustu věci z vojenské medicíny(škrtidla,tlakové obrazy,). Za mě jedna z nejlepších společnosti na kurzy první pomoci.

Dušan Tejkal
Zdravím Vás pánové,

touto cestou bych Vám chtěl ještě jednou poděkovat za dva super víkendy, které byly obohacením nejen pro mě, ale nepochybně i pro všechny absolventy předmětného kurzu ZZA. Díky Vám patří zejména za Váš odborný, profesionální a lidský přístup

První pomoc v nebezpečném prostředí pro SDH a MP Lázně Bohdaneč

Petr Mikulenka velitel MPLB
Praktické, záživné instruktáže, skvělá spolupráce

První pomoc a bezpečnost u dopravní nehody

Kateřina Pavlasová Göthová
Byla jsem, zažila jsem a musím říct, že jsem si připadala jako malé dítě, které se právě vrátilo z Disneylandu. Úžasný! Všem doporučuji

Jana Valová
Úžasný zážitkový kurz, všem doporučuji.

Marcela Pospíšilová
Zážitek mooooc. Hlavně spousta informací, posléze i praktických věcí, které jsem si tak barvitě snad nedokázala ani představit… Velké díky a zároveň doporučení všem. Nikdy totiž nevíš, co tě potká za horizontem

Vít Křesák
Výborná zkušenost, jen doufám, že to nebudu muset zažít live😉

Radim Veselý
Fsem vřele doporucuju:-)

Eva Václavková
Nejsem chválicí, ale tady jsem byla opravdu nadšená👍👍👍😃. A včera jsem všechny ty “nacvičené” zkušenosti použila v praxi- bohužel u skutečné dopravní nehody😞.

A ten kdo říká, že taková školení jsou k ničemu-tak kecá a ať se jde vycpat!!! Všem v ProgressRescue 👍👍👍děkuji🙂

Lada Chrástová, HR manažer SAPELI a.s.

… “chtěla bych vám jménem všech účastníků poděkovat za super školení. Všichni jej hodnotili jako velice profesionální, výklad byl srozumitelný, kvalitně a odborně provedený. Na konci školení jsem rozdávala hodnotící dotazníky a od všech účastníků jste dostali nejvyšší známky.

Každopádně ještě jednou velké díky a budeme se těšit na další spolupráci.” ….

Lenka Holasová – Ředitelství silnic a dálnic, odbor Jihlava
Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za úžasné školení. Strašně rychle to uteklo a vůbec nám to nepřišlo. Naprosto omračující byla modelová situace dopravní nehody, člověk si říká, že teoreticky to ví a pak když se to stane, tak je vše jinak. Pořád se mi to promítá zpětně a přesně si uvědomuji, co jsem udělala za chyby, a možná ani všechno nevím. Vůbec jsem nemohla usnout jak jsem byla plná dojmů. Všichni jsme ze školení nadšení, myslíme si, že tohle by měl zažít každý, snad bych to dala i povinně k řidičáku.
Ještě jednou děkujeme za obrovský zážitek a přejeme  hodně proškolených a málo nehod

Kurz  první pomoci pro gastroprovozy

Jiří Bergman Ambiente
Díky za profesionální školení. Bylo to velmi poučné a vedené opravdovými machry ve svém oboru. Moc si cením možnosti vše vyzkoušet na cvičných simulacich.
Ještě jednou moc Dekuju

Alena Krejčová – HEATEX
Dobrý den,

ještě jednou Vám moc děkujeme za skvělé školení! 🙂 Všichni byli nadšení a nyní rozvíjíme debatu, jak bychom ještě včera nikoho nezachránili… 😃Pevně věříme, že jsme se neviděli naposledy.

Zvládání mimořádných situaci ve školách

Základní škola Sezemice
V úterý 7. 5. se žáci druhého stupně zúčastnili kurzu zvládání mimořádných situací, který připravila společnost Progress Rescue z Jihlavy ve spolupráci s Městskou policií Sezemice. Žáci byli rozděleni do skupin, ve kterých pracovali pod dohledem zkušených instruktorů na stanovištích v tělocvičně i venkovním areálu školy. Vyzkoušeli si i uplatnění získaných znalostí a dovedností ve stresové zátěži.

Praktická venkovní stanoviště byla zaměřena především na poskytnutí kvalitní první pomoci, ale nechyběla ani populární střelba. Žáci si vyzkoušeli transport raněného, resuscitaci, obvazování krvácejícího zranění i poskytnutí tepelného komfortu. V tělocvičně potom zhlédli prezentace, které se zabývaly řešením různých krizových situací. Jednalo se například o požár, povodeň, výbuch nebo autonehodu. Dle reakcí žáků se kurz líbil a odnesli si mnoho nových zkušeností, zážitků a dovedností. Pedagogický sbor tento kurz také absolvoval jak v teoretické, tak i praktické části.

Děkujeme společnosti Progress Rescue a Městské policii Sezemice za profesionální zajištění celé akce.

Mgr. Jiří Březina

Mgr. Olga Doskočilová

SZŠ a VOŠZ Žďár nad Sázavou
Vážení, děkujeme za realizaci vašeho edukačního programu. Z ohlasů z řad pedagogů i studentů se ozývaly pouze pochvalné hlasy – byli jsme seznámeni se způsoby řešení řady situací, do nichž se můžeme v životě dostat, a to nejen v případě napadení útočníkem… Jako velmi pozitivní hodnotíme i to, že ohledně těchto problémů vznikla intenzivní konstruktivní diskuse. Věříme, že pokud bychom byli v životě postaveni do situace, kde musíme řešit podobné náročné situace, vaše práce přinese své plody. Ještě jednou – díky za zážitek, informace i profesionalitu a přejeme vám řadu (nejen) pracovních úspěchů. Mgr. Pavlína Lysá odborná učitelka SZŠ a VOŠZ Žďár nad Sázavou.

První pomoc v nebezpečném prostředí pro SDH

Velitel Hasiči LB
Skvěle podaná instruktáž, super spolupráce.

Hasiči Lázně Bohdaneč
Dne 19.10.2018 proběhl v hasičské zbrojnici výcvik 1.pomoci. Konkrétně se účastníci učili zastavení masivního krvácení, resuscitace a použití AED. Výcviku se kromě Hasičů z Bohdanče účastnila Městská policie Lázně Bohdaneč a Hasiči z obce Čepí, Brloh, Plch. Velké poděkování patří všem účastníkům a největší poděkování patří instruktorovi z Progress Rescue Lukášovi. Už teď se těšíme na další výcvik

Kurz první pomoci pro zaměstnance města Sezemince

Městská Knihovna Sezemice
Děkujeme za školení, které bylo více než poučné. Praktická cvičení, informace podané školiteli, kteří neodříkávají, ale které jejich práce baví a kteří opravdu chtějí něco předat. Takováto školení opravdu mají smysl.