Načítám akce

« Všechny akce

  • akce již proběhla.

Kurz zástavy masivního krvácení

13. února 2024 | 15:30 18:30

Kurz je vhodný zejména pro všechny ty, kteří pracují v prostředí se zvýšenou úrazovostí díky zacházení s ostrými řeznými předměty nebo prostředky. Dále by tyto dovednosti měli získat ti, co se pohybují na střelnicích, myslivci, provozovatelé sportovních a zážitkových akcí a další.

Kurz může být přínosem pro každého, kdo absolvoval jiný kurz první pomoci a tímto si doplní informace k dané problematice.

Kurz probíhá dle standardů a je certifikovaný mezinárodní organizací STOP THE BLEED® (www.stopthebleed.org) pod ID.  208224   https://cms.bleedingcontrol.org/ClassKurz je veden certifikovaným instruktorem STOP THE BLEED® Po absolvování kurzu obdržíte mezinárodně uznávaný certifikát STOP THE BLEED®Kurz je vhodný zejména pro všechny ty, kteří pracují v prostředí se zvýšenou úrazovostí díky zacházení s ostrými řeznými předměty nebo prostředky. Dále by tyto dovednosti měli získat ti, co se pohybují na střelnicích, myslivci, provozovatelé sportovních a zážitkových akcí a další.Kurz může být přínosem pro každého, kdo absolvoval jiný kurz první pomoci a tímto si doplní informace k dané problematice.Pokud uvažujete o našem dalším kurzu Uzavírání ran mimo nemocniční prostředí (https://www.progressrescue.cz/…/kurz-uzavirani-ran-mimo…), tak kurz Zástava masivního krvácení je skvělým začátkem pro toto téma.

Registrace na tento kurz byly ukončeny.

690Kč s DPH za 1 osobu

ProgressRescue s.r.o.

+420 776 032 281, +420 737 133 785

www.progressrescue.cz

Školící prostory Progressrescue

Heroltická 5449/19
Jihlava, 58601 Česká republika
+ Google Mapa